On se zeptal a ona odpověděla ANO. Právě tak to v některých případech začíná. Jedním slovem odstartuje kolotoč příprav, na jehož konci je vytoužená svatba. Její důležitou součástí je rovněž svatební hostina. Hledáte vhodný prostor v Brně a jeho nejbližším okolí?

Luxusní svatební hostina v hotelu Gregor 

Hotel Gregor nabízí potřebné zázemí stejně tak i pro pořádání svatebních hostin. Hotel je velmi dobře dostupný díky své poloze nedaleko Brna, konkrétně v centru malebného městečka Modřice, které se nachází v samém srdci vinařské oblasti.

Ostatně bez tradičního moravského vína si řada budoucích novomanželů jen těžko umí svou svatební hostinu představit. Hotel Gregor navíc umožňuje i dovoz vlastního vína, které si zde můžete též uskladnit. Kdy jindy by mohla ostatně existovat příležitost k otevření speciálního archivního ročníku?

To ovšem není vše, čím může být svatební hostina v brněnském hotelu mimořádná. Připravte svým hostům jedinečný příjezd na místo vozy značky Ford Mustang Cabrio V6. Na místě na ně pak budou čekat slavnostně prostřené stoly v prostorách hotelového společenského sálu, kam se vejde pohodlně přibližně 250 lidí. Uspořádání stolů je v americkém stylu, připraveno bude základní prostírání. Budete-li si dále přát například ještě květinové aranžmá, je možné to zařídit. Jiné podrobnosti ohledně konečné podoby prostor lze prodiskutovat na konzultaci.

Aby byla svatba do poslední tečky perfektní

Součástí svatební hostiny se mohou stát doplňkově i další služby. Speciálně pro nevěstu bývá důležitým faktorem výběr kadeřníka a vizážisty. Nad fotografiemi si ovšem později na tento výjimečný moment zavzpomínají nejen novomanželé, ale i všichni zúčastnění.

Již také u nás se tradičním rituálem některých svatebních hostin stává i pouštění lampionů štěstí, případně si zamilované páry přejí uspořádání ohňostroje. Personál hotelu Gregor Brno vám v tomto ohledu taktéž dokáže vyjít vstříc, protože si všichni členové týmu uvědomují, jak je důležité, aby svatba byla od A do Z dokonalá a odpovídala vaší představě.