Sexshopů existuje poměrně hodně, ale jen málo je skutečně moderních. Některé „usnuly na vavřínech“ již před několika lety. Dobrý a moderní sexshop musí být schopen nabídnout nejmodernější novinky mezi sexuálními pomůckami a zaručit naprostou diskrétnost při doručování zásilek.

Nákupy, které jsou vždy diskrétní

Sexio se chlubí tím, že je nejdiskrétnější sexshop. A zcela oprávněně. Dnes už není diskrétnost daná pouze tím, že vám poštou přijde zásilka, která na hony daleko nekřičí: „jsem ze sexshopu“. Soukromí vyžadujeme i na internetu. Třeba tím, že provozovatel sexshopu nevyužívá naše data pro marketingové účely a rovněž nás nepronásleduje po celém internetu jeho reklama na erotické pomůcky poté, co se třeba jen jednou podíváme na jeho e-shop. V tomto je na sexshop Sexio skutečně spolehnutí.

Nejlepší erotické pomůcky na jednom místě

V Sexio sledují veškeré novinky a žádný oblíbený hit nemusíte hledat jinde. Nejlepší erotické pomůcky – ať již z novinek, nebo z tradičně oblíbených, nikdy v e-shopu nechybí. Online sex shop pečlivě vybírá každou značku, od které pak nabízí výrobky. Žádnou novinku nepřehlédnete, a tak můžete před partnerem vypadat vždy jako znalec a pokaždé přicházet s novým překvapením pro zpestření erotických hrátek.

Sortiment zahrnuje vibrátory, dilda a venušiny kuličky pro ženy, honítka a kroužky na penis pro muže, nechybí pomůcky pro anální sex – kolíky a korálky, ale ani pomůcky pro BDSM – pouta, bičíky a další vybavení. Online sex shop nabízí též erotické oblečení a prádlo, kostýmy pro erotiku, lubrikační gel, kondomy i další sexuální pomůcky.

Sexshop jako partner pro lepší sex

Nejde jen o to, že si v Sexio koupíte kvalitní a osvědčené pomůcky. Sexio jde dál. Radí, jak se například při nákupu erotické pomůcky nenechat napálit a zklamat. Někdy máme zcela jiná očekávání, než je pak realita. Typickým případem jsou třeba venušiny kuličky. A v Sexio se nám nebojí říct: „je to trochu jinak, než se povídá“.