Oslava narodenín býva jeden z dôvodov, kedy budete robiť kvalitné alkohol, ktorým pohostíte priateľov a rodinu. Pravdepodobne destiláty nebudete kupovať v supermarkete, kde vyjdú na pomerne dosť peňazí. Prijateľnejšie formou obstaranie je internetový obchod s oveľa lepšími cenami a širšou ponukou. Dokonca narazíte aj na značky, ktoré by ste v kamenných predajniach nenašli. V nasledujúcich riadkoch sa zameriame predovšetkým na vodky, lebo práve vodka sa pridáva do mnohých obľúbených miešaných nápojov.
Zabudnite na lacné značky, ktoré predávajú rádoby vodky. Väčšinou je kvôli nepríjemnej chuti nemožno ani prehltnúť. Ak si chcete vychutnať naozaj dobrý a jemný destilát, odporúčame ruskú vodku Russian Standard Platinum. Vyrába sa tradičným spôsobom zo surovín najvyššej možnej kvality. Pšenica pochádza priamo z centrálnej oblasti Ruska.

Kde kúpiť ruskú vodku?

Akonáhle vodku ochutnáte, dáte nám za pravdu, že má čistú chuť. Vodka Ruský štandard je totiž Nedestilované, pričom na výrobu sa používa mäkká voda zo severných oblastí Ruska. Voda prechádza pomerne náročným procesom filtrácie, ktorá ju dovedie k úplnej dokonalosti. Destilát sa teda hodí nielen na miešané nápoje, ale veľa milovníkov priehľadného alkoholického moku ju bude piť samostatnou.

Ak hľadáte vhodný obchod, kde vodku kúpiť, potom sa vám ponúka nielen internetové obchody, ale aj špecializovaný bottle shop v Bratislave, kde rovno nakúpite aj ostatné fľaše na svoju narodeninovú oslavu. Spojíte príjemné s užitočným. Nielenže urobíte nákup, ale zároveň sa pozriete do hlavného mesta Slovenska, ktoré má tiež čo ponúknuť.
Vodka Ruský štandard má pôsobivé balenia

Fľaša sa hodí aj ako darček, pretože sa pýši pekným obalom, ktorý navrhol pán Petersom z londýnskej dizajnérskej firmy Indetica Ltd. Ak sa zadívate na etiketu, bude vám pripomínať tvar veží na ruských pravoslávnych chrámoch. Aj samotná fľaška má špecifický tvar štylizovaný do obrovského zvona Kolokulu.
Aby ste sa dočkali tej najlepšej chuti, odporúčame vodku piť namrazená na 8 až 10 stupňov Celzia.