Chcete se na ulici odlišovat co možná nejvíce? Pak si pořiďte extravagantní oblečení. Pokud toto není směr, kterým byste se chtěli ubírat, avšak přeci jen byste chtěli být trochu originální, možná vám bude stačit jen jedna maličkost, a sice potisk.

Doma se o potisk raději nepokoušejte

Potisk může mít celou řadu forem a dá se umístit prakticky na cokoliv. S dobrou technologií lze potisknout nejen jakýkoliv textil, ale i celou řadu reklamních předmětů typu hrnečky či klíčenky.

Dokonce je možné si potisk na textil vytvořit i svépomocí. Není k tomu nutné mít nic extra. Víceméně vám postačí disponovat počítačem, vhodným nažehlovacím papírem a ideálně barevnou tiskárnou.

Na počítači si v grafickém editoru navrhnete, cokoliv chcete, a vytisknete si svůj výtvor na nažehlovací papír, který následně obtisknete na oblečení. Nečekejte ovšem nic extra. I když nakonec vyrobíte něco použitelného, dlouho se ze svého výtvoru nejspíše radovat nebudete.

Problém spočívá v tom, že tento druh potisku na textilu dlouho nevydrží. Po pár dnech se začne deformovat a nejpozději po prvním vyprání jeho velká část zmizí úplně. Zbytečně si tak akorát zničíte oblečení.

Profesionální práce je vždy lepší

V konečném důsledku vás vyjde mnohem lépe, když si pořídíte originální potisk u profesionálů typu e-shop Moje triko. Touto cestou lze získat pánská i dámská trička s potisky. Na výběr jsou i polokošile, mikiny a další druhy běžně nošeného textilu.

I v tomto případě si můžete navrhnout v podstatě jakýkoliv motiv, který vás napadne. Rovněž se zde dá vložit na oblečení i text. Nechcete-li však vymýšlet nic extra, je možné použít i již předem vytvořené obrázky.

Vzhledem k jejich velkému množství by pro vás nemělo být složité vybrat si něco, co se vám bude dostatečně líbit. Minimálně si tak ušetříte hodně času, který byste jinak trávili tvorbou.