Zatímco se v prvních měsících pandemie obávali lidé na celém světě hlavně o zdraví a životy, po téměř dvou letech vystřídala pocity sounáležitosti únava a rozmrzelost. Světlo na konci v tunelu je navzdory vzrůstající proočkovanosti a novým lékům stále v nedohlednu, omezující opatření se střídavě zmírňují a znovu přitvrzují, společnost se polarizuje na zastánce a odpůrce opatření i vakcinace. Do Česka k tomu všemu vtrhla inflace a její projevy už naplno pociťují úplně všichni.

Krizi se Česká republika ani většina zemí na světě nevyhne. Chcete-li z ní vyjít beze ztrát, nakupte investiční zlato

Zaběhlý způsob života se zdá bát nenávratně pryč. Covid pas se stává stejně důležitým dokumentem jako občanský průkaz a cestovní pas. Česká populace je navíc velice citlivá na omezování svobod, mnozí si ještě až příliš dobře pamatují komunistický režim. Nelze se tedy divit, že mnozí namísto nebo vedle obav o zdraví začínají pociťovat i jistou nechuť. Nemožnost dlouhodobějšího plánování nejrůznějších soukromých i pracovních aktivit je sama o sobě frustrující, v posledních měsících se ještě přidal plošný nárůst cen. Ten pociťují i ti, kterým se nijak nesnížily příjmy. Zpozornět by navíc měl každý, kdo si vytvořil finanční případ pro nenadálé situace, případně našetřil zajímavou částku na důchod. Hodnota peněz klesá a žádný spořící produkt je neochrání. Jednou z mála možností, jak úspory ochránit, je nakoupit investiční zlato.

Nečekejte, až bude pozdě! Zjistěte si, jaká je cena zlata u jednotlivých prodejců

Váháte, zda pořídit investiční zlato? Otálení se vám nemusí vyplatit. Cena zlata u některých tuzemských obchodníků je navíc až o deset procent nižší než na burze. Žádná česká mincovna investiční zlato ve formě zlatých cihel nevyrábí. Mezi producenty světově uznávaných zlatých cihliček nepatří ani žádná slovenská mincovna.