I přesto, že má dnes každá rodina alespoň jedno auto, obvykle se jedná o standardní osobní vůz, v lepším případě kombík. Ať tak, či onak, pořád se jedná o vozidlo, jež nedisponuje dostatečným prostorem pro přepravu větších břemen, konkrétně třeba almar.

Samozřejmě, že je možné použít tažný vozík, pokud je tedy k dispozici, nicméně ten má dnes skutečně jen málokdo. Mnohem výhodnější je totiž zajít do vhodné autopůjčovny.

Kvalitní firma

Dodávky jsou poměrně drahé, a to i ty pocházející z druhé ruky. Proto se i v našich zeměpisných šířkách rozmohly půjčovny dodávek. Ne všechny však nabízejí ty samé služby, respektive výhodné ceny.

Proto je potřeba si dobře vybírat. Dobrým rádcem bývá internet, respektive recenze na něm. Má-li podnik dobré reference, je velmi pravděpodobné, že se jeho služby rozhodně vyplatí využít. Mezi takovéto podniky patří i firma Van2go, která provozuje rovnou dvě pobočky, a sice půjčovnu dodávek Ostrava a půjčovnu dodávek Praha.

Nonstop služby

Jedním z největší benefitů autopůjčovny Van2go je rozhodně otevírací doba. Ta v podstatě neexistuje, jelikož je otevřeno dvacet čtyři hodin denně. Každý zájemce o pronájem dodávky si tak může přijít vyzvednout svůj vůz v jakoukoliv noční i denní hodinu, třeba i během svátků.

Je samozřejmě možné přijít i bez ohlášení, nicméně pro maximální urychlení celého procesu se doporučuje zavolat alespoň hodinu předem, ať se vše potřebné může připravit.

Jezdí dobře

Všechny dodávky patřící do stáje Van2go jezdí velmi dobře. Je to dáno jejich technickým stavem. Pravidelné servisní prohlídky jsou zde zákonem. Jakákoliv sebemenší závada okamžitě vyřadí daný vůz z nabídky. Lví podíl na tom má i obměňování vozidel. Klient si tudíž odveze auto, které ho nenechá na holičkách ani při vyšším zatížení.