Přestože se najde část lidí, kteří pokládají obecný rozhlas v digitální době za přežitek, rozhodně tomu tak není. Má smysl nejen informační, ale především bezpečnostní, a je nedílnou součástí jednotného systému varování a vyrozumění obyvatel před nebezpečím. I to je důvod, proč jsou tato zařízení schvalována Ministerstvem vnitra a musí splňovat požadavky č.j. MV-24666-1/PO-2008.

Tradiční drátový i moderní bezdrátový rozhlas dodává společnost EL-MIK. Ta se na instalaci těchto a dalších ozvučovacích zařízení specializuje již od roku 1994. Díky letitým zkušenostem umí nabídnout vždy hodně funkcí a cenově výhodně řešení na míru každému zákazníkovi.

Nechte si instalovat bezdrátový rozhlas

V případě zájmu o rozhlas bezdrátový, nabízí EL-MIK digitální rozhlas BIS III-digi. Jde o plně zálohovaný systém, který je schopen provozu i při výpadku proudu. Varování je zajištěno automaticky, a to i v případě nepřítomnosti obsluhy v úřadě obce.

Bezdrátový rozhlas slouží nejen jako varování obyvatelům při živelných pohromách, požárech, chemických haváriích apod., ale též jako informační kanál pro obec, nebo pro sdělování komerčních informací.

EL-MIK i pro vaši obec najde to nejlepší a finančně výhodné řešení obecního rozhlasu. Firma celý systém naprojektuje, včetně odzkoušení funkčního systému, dodá zařízení, namontuje je a následně nabízí pravidelnou kontrolu i potřebný záruční či pozáruční servis.

O společnosti EL-MIK

Společnost funguje též jako velkoobchod a maloobchod ozvučovací techniky. Dodává rozhlasové ústředny, zesilovače, školní rozhlasy, ozvučení stadionů, sportovišť a sportovních hal, též podniků a výrobních závodů, kulturních domů, hřbitovů, smutečních síní, či nádraží. EL-MIK je spolehlivý partner, který v rámci obce umí zajistit komplexní služby v celé řadě obcí či mikroregionem spravovaných zařízení.