Udělejte letošní dovolenou něco jinak. Nelíbí se vám ubytování v hotelích nebo penzionech, kde je příliš ruchu od sousedů? Toužíte po soukromí, ale zase si nemůžete dovolit pronajmout celou vilu? V Chorvatsku to vyřešili. Mobilní domy stojí málo, a přitom si budete užívat volna jako v luxusním resortu.

Levné mobilní domy v Chorvatsku

Dubaj, Srí Lanka, Bali. Exotické destinace, které působí luxusně, ovšem kolik lidí z vašeho okolí už tam bylo? Jen z vašeho okolí. Chorvatsko si na nic nehraje, přesto dokáže poskytnout adekvátní relax. Navíc si díky příznivým cenám můžete dopřát větší soukromí, protože to, co stojí mobilní domy v Chorvatsku, leckdy zaplatíte za pokoj v přeplněném hotelu v exotice. Za týden můžete zaplatit i kolem 10 000 korun (záleží na kapacitě domu, sezóně, lokaci, vybavení). Vše budete mít jen pro sebe, mnohdy není problém přivézt si i svého mazlíčka.

Chorvatsko – mobilní domy

Objevujte skryté krásy Chorvatska. Destinace je ideální pro mladé rodiny, protože je to relativně blízko, a nejedná se tak o cestování náročné zejména pro děti. Cenově dostupné ubytování umožní rodinám užít si komfort, nebudete ani neustále ve střehu, že vaše děti ruší sousedy. Zadejte si do vyhledávače „Chorvatsko – mobilní domy“ a najděte si ten pravý pro vás. Může být s výhledem na pláž nebo blíže centru města. Zvolíte si kapacitu domu. Zde tedy nelze objednávat „dvoulůžáky“, jedná se o celý dům, takže kapacita začíná většinou na 4 osobách. I tak se vám cenově vyplatí více než předražené hotelové pokoje. V Chorvatsku jsou příznivé ceny i v místních službách. Dobře se tu najíte za málo peněz. A to zdravě, protože blízkost moře ovlivňuje ceny mořských ryb, plodů i tamního zdravého ovoce a zeleniny. Chorvatsko je navíc známé svými přírodními krásami, které jinde nenajdete.