Reklamní textil si jednoduše vytvoříte v případě, kdy budete spolupracovat s dobrou firmou dodávající oblečení a zvolíte si správného partnera pro zhotovení potisku. Aby všechny tyto důležité součástí úspěchu klaply a výsledek byl opravdu povedený, musíte vědět, na co se zaměřit při výběru. A s tím vám poradíme v tomto článku.

Dobře vybírejte reklamní textil

Základním prvkem je samozřejmě výběr kvalitního textilu. Rozmyslete si, jestli využijete klasická trička, nebo bude lepší například elegantněji vypadající polokošile s krátkým rukávem. Jakmile si ujasníte, jaký kousek oblečení hledáte, pusťte se do konkrétního výběru. Sledujte použitý materiál a zaměřte se i na kvalitu zpracování. Pokud máte v plánu opravdu velkou objednávku, existuje možnost, že si objednáte vzorky pro prohlédnutí, jak vlastně jednotlivé oblečení vypadá. Oblečení vhodné pro potisk najdete například pod tímto odkazem: https://www.xfer.cz/polokosile/kratky-rukav

Ve velkoobchodě nakoupíte za výhodnější ceny

Pro reklamní textil se výborně hodí čistě barevné oblečení, jako jsou trička, polokošile, mikiny, čepice a podobně. Všechno tohle a ještě mnohem více nabízí společnost Xfer s.r.o., která se již přes dvacet let specializuje na reklamní textil. Nabízí kvalitní výrobky z vhodně zvolených materiálů a s precizním zpracováním. A jak už to u velkoobchodů bývá, odběr velkého množství kusů je velmi výhodný.

Pečlivě si promyslete vzhled výsledného oblečení

Jakmile si vyberete oblečení, na které potisk umístíte, zbývá znovu promyslet, jak to bude celé vypadat. Vynikne potisk nebo nášivka na bílém tričku, či bude lepší polokošile s dlouhým rukávem? Také je dobré ještě jednou zkontrolovat design, jestli náhodou neobsahuje chyby a nedostatky. Jakmile totiž zadáte velkou zakázku na mnoho kusů, už své rozhodnutí jen tak nezměníte. Ovšem pokud se budete řídit několika radami z tohoto článku, jistě se vše povede k vaší maximální spokojenosti.