Pokud hledáte spolehlivého partnera, který vám pomůže k domu nebo na chalupu pořídit retenční nádrž, pak již více nehledejte. Provedli jsme za vás výzkum a srovnání jednotlivých společností na trhu. Srovnávali jsme firmy stejně jako jednotlivé soukromníky. Projektantů a odborníků na vodohospodářství je docela málo, ale najdou se dobré nabídky. Firma, která se nám líbila nejvíce, byla ZAKRA s.r.o.

Jak se píše na jejich oficiálním webu:

„Retenční nádrže slouží k dočasnému zadržení dešťové vody na Vašem pozemku. Ta je následně vypouštěna do kanalizace, povrchových, či podzemních vod, nebo ji můžete využít k zalévání vaší zahrádky.“ Zdroj: https://www.zakra.cz/nase-sluzby/retencni-nadrze/

Jak vidíte, jedná se o velice chytré zařízení, které na vaší chatě využijete hned několika způsoby. Nicméně vyvstává zde otázka, jak takovou nádrž vůbec pořídit? Je to složité? Je to nákladné? Člověk by si měl všechny tyto věci přirozeně zjistit dříve, než se do toho pustí.

My jsme si položili otázku, z čeho se skládá proces, když se majitel nemovitosti rozhodne investovat a pořídit si retenční nádrž? Opět citujeme web ZAKRY:

„1 Úvodní konzultace Každé bydlení je specifické, proto než se rozhodnete pro finální řešení, nabízíme konzultaci s profesionálem.

2 Získání podkladů Nejprve zjistíme specifika situace, např. jaké sítě vedou přes váš pozemek, podmínky pro vypouštění odpadních vod v dané lokalitě, zda nejde o chráněnou krajinnou oblast a podobně.

3 Práce na projektu Naši projektanti se vrhnou do práce a v co nejkratší době pro vás vytvoří projekt, který vyřeší vaši situaci.

4 Předání a další péče Umíme za vás oběhnout úřady a získat všechna potřebná stanoviska a povolení ke stavbě.“ Zdroj https://www.zakra.cz/nase-sluzby/retencni-nadrze/

Uděláte nejlépe, pokud se sami obrátíte na dotyčnou společnost. Úvodní konzultace je zdarma, tak nemáte, co ztratit. Zavolejte si nebo napište email a podrobnosti proberte s profesionály.