Pokud se již nějaký čas zajímáte o vodohospodářské projekty, pak jste si mohli povšimnout, že Česko ovládla unikátní služba ČOV bez úřadů společnosti ZAKRA. Ta totiž jako úplně první přišla s možností získat všechny potřebné dokumenty při realizaci vodohospodářských projektů na jediném místě. Tedy, aniž byste museli zdlouhavě shánět dostupného projektanta a hydrogeologa nebo lidi na výkopové práce. V prvních dvou případech byste totiž zjistili, že je těchto specialistů v ČR obrovský nedostatek, a tak byste museli čekat možná i půlroku, než se na vás dostane.

ZAKRA toto mění. Díky této původně plzeňské kanceláři máte možnost nyní získat vše potřebné oslovením pouhého jediného subjektu. ZAKRA je schopná připravit a získat všechny potřebné dokumenty a posudky, se kterými následně můžete realizovat ČOV, přípojku, nádrže, cokoliv potřebujete.

V případě vašeho zájmu je kancelář schopna zařízení i nainstalovat na klíč. Tím vám tedy odpadá veškerá starost. Je nutno podotknout, že žádná podobná služba v Čechách není, a tak se není čemu divit, že ZAKRA rychle ovládla celé Česko.