Dieta v krabičce má zástupy fanoušků po celém světě. Vy toho ale o ní zatím moc nevíte. Zaujala vás, ale máte obavy, že investujete spoustu peněz do něčeho, co nebude fungovat? Pokud chcete mít jistotu, je tento článek napsaný přímo pro vás. Dozvíte se v něm pravdivé odpovědi na všechny vaše otázky.

Dieta v krabičce nenabízí super rychlé a zázračné řešení

Chcete se dostat do formy stůj co stůj a nemůžete se dočkat, až konečně zapnete staré kalhoty. Vaše nadšení a netrpělivost jsou pochopitelné. Nicméně nereálná očekávání vás mohou v průběhu programu demotivovat, nebo úplně odradit. Jste si jistí, že máte o krabičkové dietě dostatek informací? Pokud ne, hned se dozvíte vše, co o zdravých krabičkách potřebujete vědět.

Pokud se rozhodnete pro krabičkovou stravu, volíte si zdravý způsob hubnutí

Krabičková strava může vyjít až na 10 000 Kč měsíčně. Je tedy naprosto přirozené, že potřebujete mít jistotu, zda se vám taková investice vyplatí.

  1. Co její podstatou? Cílem není dosažení extrémních úbytků váhy během krátkého časového horizontu. Jídlo byste si měli vychutnat, i v případě, že se snažíte zhubnout. Díky drastické dietě zhubnete, ale takto přísný režim nemůžete držet donekonečna. Chcete zhubnout napořád? Jediným opravdu účinným způsobem je trvalá změna životního stylu a přesně na tomto principu funguje krabičková dieta. Během programu se naučíte, jak jíst pravidelně a načerpáte inspiraci na vaření.
  2. Pro koho jsou krabičky vhodné? Pro všechny zdravé zájemce, kteří netrpí žádnou chronickou nemocí. Špičkoví dodavatelé jsou navíc schopni vytvořit krabičky pro alergiky a osoby, která mají omezení z jiných než zdravotních důvodů. V nabídce tak najdete vegetariánské i veganské menu.
  3. Hrozí mi jo-jo efekt? Žádná dieta není natolik mocná, aby vás navždy ochránila. Nesmíte se vrátit ke špatnému způsobu stravování, jinak shozené kilogramy naberete zpět.
  4. Kolik jídel denně dostanu, pokud si objednám týdenní respektive měsíční program? Počet chodů si můžete individuálně zvolit sami podle vašich preferencí. Nemusíte se nutit jíst pětkrát denně. Klidně jezte jen třikrát, pokud vám to takto vyhovuje. Počet jídel je čistě na vás a většina dodavatelů vám vyjde v tomto ohledu vstříc.
  5. Bude mi stačit jen jídlo z krabiček, nebo budu muset nakoupit i nějaké doplňky stravy? Pokud si objednáte celodenní jídelníček, pak už nic navíc konzumovat nemusíte ani potravinové doplňky. Dobře sestavený jídelníček dokonale pokryje denní příjem živin a kalorií. Díky krabičkám se v praxi naučíte zásady zdravého stravování a budete jíst pravidelně. Pomůže vám, i pokud máte sklony k přejídání. Kvalitní jídlo vás zasytí na delší dobu a budete ho mít vždy po ruce, takže vás nebude trápit vlčí hlad. Češi jsou podle statistik nejnezdravějším národem na světě. Nelíbí se vám toto poněkud nelichotivé prvenství? Celý národ nezměníte, ale váš přístup změnit můžete.
  6. Kolik kilo zhubnu za měsíc? S krabičkami se hubne pozvolna. Průměrně zhubnete okolo 3 kg – 6 kg za měsíc.
  7. Jak si mám dietu objednat? Vyberte si dodavatele a objednejte si přímo u něj. Některé firmy nabízejí možnost osobního odběru i doručení na konkrétní adresu.

Jezte zdravě a v pravidelných intervalech

V České republice jsou stovky firem, které vyrábí zdravé krabičky. Než se rozhodnete pro konkrétního dodavatele, nechte si poslat týdenní menu na zkoušku.

Nespoléhejte se na drastické redukční metody. Hubněte postupně, bezpečně a zdravě.

Co je vaším hlavním motivem? Kolik diet jste za váš život vyzkoušeli a proč jste se rozhodli pro krabičky právě teď?