Nakupování vánoční dárků může být náročné, protože nechceme milované osoby zklamat, či dokonce urazit. Pokud se rozhodnete pro šperky s přírodními krystaly, nešlápnete vedle. Na první pohled zaujmou krásným vzhledem, a navíc se pyšní blahodárnými účinky pro zdraví.

Od pradávna byly drahokamy považovány za magické, proto s nimi lidé zdobili prsteny, náhrdelníky i náramky. Díky tomu měli kámen při sobě a také s ním udělali velkou parádu.

Pro muže náramek z malachitu a jaspisu

Jestli si myslíte, že jsou skvosty s přírodními kameny pouze výsadou něžného pohlaví, jste na omylu. Pro pány se hodí náramek s malachitem https://www.tiniana.cz/naramek-malachit-exkluziv/, který se pyšní nádhernou zelenou barvou. Malachit je kamenem kreativity a zbavíte se díky němu vnitřních bloků a zažitých stereotypů. Život s ním bude barevný a zábavný, zvednete si sebevědomí a ochrání vás před negativní energií. Zbavíte se stydlivosti a podpoříte tvořivost i hravost. Ke všemu podporuje imunitní systém a dovede vás k psychické rovnováze. Originálním módním doplňkem je také náramek s modrým jaspisem. Tento kámen odežene stres i nervozitu a zajistí rovnováhu. Podporuje fyzickou sílu i sexuální výkonnost.

Jemnost perly a růženínu ocení ženy

Pro dámy jsou přímo stvořené náušnice s pravou říční perlou https://www.tiniana.cz/stribrne-nausnice-s—pravou-ricni-perlou-ashira/. Dechberoucí drahokam čistoty, něhy, lásky i proměny pomáhá při svalových křečích, dokonce mírní horečku a odhání zažívací potíže. Nositelky šperku s perlou podpoří ženskost, budou kreativní a rozvážné. Žhavým želízkem v ohni je rovněž náramek s růženínem, který se pyšní ochranitelskými schopnostmi. Přivábíte s ním vesmírnou moudrost, ale také lásku a úspěch. Růženín odhání strach a dokáže navodit pozitivní myšlení ve chvílích, kdy to opravdu potřebujete.