Vždy je příjemné, když si člověk může půjčit auto ihned poté, co vyjde ven z letiště. U nás využívám služby společnosti EasyRent.cz, autopůjčovny, která sídlí hned naproti Terminálu 1 na pražském Letišti Václava Havla.
Zmíněná autopůjčovna na Letišti Praha poskytuje vozy mnoha značek a modelů. V nabídce tudíž nechybí například oblíbený Mini Cooper, který je ideální pro jízdu ve městě, funguje ale rovněž půjčení SUV v případě, že potřebuji kvalitní a dostatečně prostorný automobil. Stalo se mi dokonce, že jsem na letišti potřeboval vypůjčit dodávku. EasyRent.cz slouží i jako půjčovna dodávek, takže jsem si nemusel dělat vůbec žádné starosti. K flotile, kterou společnost disponuje, patří také minibusy, případně osmimístné dodávky, sedmimístné dodávky. Vybere si tak skutečně každý, kdo na nějakou dobu potřebuje půjčit spolehlivé vozidlo.

Hlavní přednosti autopůjčovny v blízkosti Letiště Praha

K hlavním důvodům, proč se vždy obracím na Easyrent.cz, patří nejen to, že sídlí hned u Letiště Václava Havla, ale i mnoho dalších věcí. Zejména oceňuji nonstop otevírací dobu. Kdykoliv, když přijedu a vyřizuji vypůjčení auta, mohu si dát v kanceláři kávu zdarma.
Zároveň můžu parkovat na jejích plochách. Společnost nabízí nakládání a vykládání na bezpečné ploše, takže nehrozí žádné riziko. Vyřizování všech formalit je velmi rychlé, protože jsou potřebné dokumenty už předem připravené. Jednoduše zaplatím hotově či kartou a ihned odjíždím. Během užívání vozu se mohu obrátit na pracovníky firmy, pokud mám nějaké potíže. Také ví, kdy dorazím, protože sdílí polohu auta přes Google Maps.

TIP: Kniha jázd

Auta všech kategorií

Jak jsem z vlastního pátrání zjistil, u EasyRent.cz si lidé půjčují skutečně vozidla všech kategorií. Od malých aut až po SUV a dodávky. Mezi pravidelné klienty patří třeba cestovní kanceláře, firma AMATI, generální tajemník NATO či obchodníci, kteří cestují z koncernu VW do automobilky Škoda Auto. Autopůjčovna na Letišti Václava Havla je jednoduše tím, co od firmy tohoto druhu očekávám.