Vždy je příjemné, když si člověk může půjčit auto ihned poté, co vyjde ven z letiště. U nás využívám služby společnosti EasyRent.cz, autopůjčovny, která sídlí hned naproti Terminálu 1 na pražském Letišti Václava Havla.
Zmíněná autopůjčovna na Letišti Praha poskytuje vozy mnoha značek a modelů. V nabídce tudíž nechybí například oblíbený Mini Cooper, který je ideální pro jízdu ve městě, funguje ale rovněž půjčení SUV v případě, že potřebuji kvalitní a dostatečně prostorný automobil. Stalo se mi dokonce, že jsem na letišti potřeboval vypůjčit dodávku. EasyRent.cz slouží i jako půjčovna dodávek, takže jsem si nemusel dělat vůbec žádné starosti. K flotile, kterou společnost disponuje, patří také minibusy, případně osmimístné dodávky, sedmimístné dodávky. Vybere si tak skutečně každý, kdo na nějakou dobu potřebuje půjčit spolehlivé vozidlo.

Hlavní přednosti autopůjčovny v blízkosti Letiště Praha

K hlavním důvodům, proč se vždy obracím na Easyrent.cz, patří nejen to, že sídlí hned u Letiště Václava Havla, ale i mnoho dalších věcí. Zejména oceňuji nonstop otevírací dobu. Kdykoliv, když přijedu a vyřizuji vypůjčení auta, mohu si dát v kanceláři kávu zdarma.
Zároveň můžu parkovat na jejích plochách. Společnost nabízí nakládání a vykládání na bezpečné ploše, takže nehrozí žádné riziko. Vyřizování všech formalit je velmi rychlé, protože jsou potřebné dokumenty už předem připravené. Jednoduše zaplatím hotově či kartou a ihned odjíždím. Během užívání vozu se mohu obrátit na pracovníky firmy, pokud mám nějaké potíže. Také ví, kdy dorazím, protože sdílí polohu auta přes Google Maps.

Auta všech kategorií

Jak jsem z vlastního pátrání zjistil, u EasyRent.cz si lidé půjčují skutečně vozidla všech kategorií. Od malých aut až po SUV a dodávky. Mezi pravidelné klienty patří třeba cestovní kanceláře, firma AMATI, generální tajemník NATO či obchodníci, kteří cestují z koncernu VW do automobilky Škoda Auto. Autopůjčovna na Letišti Václava Havla je jednoduše tím, co od firmy tohoto druhu očekávám.