Svatba je v životě každého z nás jedinečným dnem. Chvíle, kdy jsme se rozhodli s partnerem stvrdit naše rozhodnutí strávit život společně sňatkem, je významným přelomem. A všichni doufáme, že manželství vydrží.

Každá svatba má být dokonalá

Svatebním přípravám věnujeme dostatek času a vše pečlivě plánujeme. Vždyť se blíží jeden z nejdůležitějších okamžiků, událost, kterou si chceme uchovat v paměti a na kterou pozveme rodinu i přátele.

Co je třeba naplánovat

Každá nevěsta touží po úžasné svatbě. A chce na ní být naprosto dokonalá. Součástí příprav je proto shánění svatebních šatů a doplňků, obleku pro ženicha a mnohdy i pro družičky a svědky. Je třeba nechat vytisknout svatební oznámení a zajistit kvalitního fotografa. Nezbytná je i odpovídající výzdoba na automobily i do prostor, kde proběhne hostina a svatební oslava. A právě výběr místa, kde proběhne oběd s rodinou i veselice s přáteli, si zaslouží obzvláštní pozornost. Chceme přece, aby bylo o vše dobře postaráno, a my se mohli bezstarostně oddávat oslavám.

TIP: Ubytování na zámku

Kde uspořádat svatbu

Svatba na jižní Moravě je ideálním řešením pro všechny, kdo touží po prožití jedinečných okamžiků na opravdu výjimečném místě. Svatba jižní Morava ve Vinařském dvoře na faře se zapíše do paměti manželskému páru i hostům.

Pálava restaurace zajistí svatební hostinu a poskytne prostor pro uspořádání oslavy, na které zajisti kvalitní občerstvení a široký sortiment nápojů včetně oblíbených vín z jižní Moravy.

Vinařský dvůr na faře v Ivani

Ve dvoře historické barokní fary se nabízí domácí občerstvení, možnost degustace vín z vlastní produkce a komfortní ubytování. Otevřeno je denně, v blízkosti se nacházejí cyklostezky Brno-Vídeň a Mikulovská vinařská stezka. K dispozici je parkoviště pro kola a prodej vín. Součástí areálu je zrekonstruovaný vinný sklep starý více než 200 let. Pálava restaurace je skvělým zázemím i pro firemní akce.