Už zbývá jen poslední faktura online, poslední hlt skvělého Vanila Latté od naproti z nové kavárny a vás právě přepadla neodolatelná chuť začít sportovat. Chvilku si nejste jisti, jestli se víc netěšíte na ten pocit potom. Grilování, zahradní sedací souprava, žebírka a čerstvý vzduch a to vše za odměnu, ale ať tak či tak, přišlo to. Právě jste se rozhodli, že se sebou něco uděláte a začnete cvičit. Ještě úplně nevíte, jak to uděláte, a co to bude, ale myšlenka je na světě.

Vteřinu jste dokonce uvažovali, jestli nepůjdete ke kopírce a nezačnete tam tajně dělat kliky. Trošku dobrodružství a vzrušení do života. Proč ne? Co vám mohou udělat? Je pauza a vy jste se potřebovali jen trošku protáhnout. Za to se nezavírá. Tak utíkejte a chytněte to za pačesy!

Nebo už se vidíte jak si hrajete v nablýskaném fit centru na nepřeberném množství běžeckých trenažerů, eclipteců, orbitreků a věcí co vypadají spíš jako stroje z budoucnosti? Ať jste si vybrali jakoukoliv variantu, kujte železo, dokud je horké. Jelikož nic se nemění tak rychle jako emoce, tak stejně tak chuť, může přijít a odejít, proto jak říká Petr Čtvrtníček „tomu štěstíčku se musí jít trochu naproti“.

Buďte jako muž, který udělal rozhodnutí a nic s ním nehne. Jako muž, který je jako skála a s kterým nepohne žádný poryv větru. Jinak to totiž nepůjde. Jednu věc ve své cestě ke zdravému návyku budete muset udělat. Budete muset udělat první krok. Krok, který bude možná nejtěžší. Budete muset začít a to hned dnes. Právě jste si vzpomněli, že po cestě domů máte workoutové hřiště. Možná jsou to spíš prolézačky pro děti, ale vám je to jedno. Vy máte plán. Už se vidíte, jak tam děláte shyby, kliky, muscle upy. Už tak nějak tušíte, že i udělat jeden shyb bude možná výzva, ale máte plán. A tak to začíná…