Únava očí tvoří nedílnou součást života každého z nás, přičemž obvykle pomůže spánek a je vyhráno. Co ale dělat v případě, kdy se jedná o chronickou záležitost, na niž nepomůže ani odpočinek? Možná vám chybí nějaké důležité vitaminy a minerály.

Kvalitní přírodní produkty

Jak již vyplývá ze samotného úvodu článku, někdy mohou kvalitní doplňky stravy na přírodní bázi udělat hotové zázraky. Při problémech s únavou je vynikajícím pomocníkem například BETAVID se světlíkem lékařským. Jedná se o tabletky od ověřeného výrobce společnosti Naturvita, jež se na přírodní produkty přímo specializuje. Produkt neobsahuje lepek a díky svému složení je vhodný i pro vegany.
Betavid se skládá z celé řady tělu prospěšných látek, jež nejvíce ocení jedinci, kteří pravidelně sedávají hodiny u počítače či za volantem, anebo přetěžují zrak sledováním televize. Světlík lékařský, zmiňovaný již v názvu přípravku, působí skvěle právě na zrak a napomáhá unaveným očím zpět do kondice. Mimo to má blahodárné účinky na lidský organismus jako celek.

Zdravé oči jsou základ

Mezi další složky přípravku patří anthokyanosidy, které vynikají svými antioxidačními účinky, a beta-karoten, jehož dostatek tvoří základ pro správnou funkci zraku. Díky němu je například možné snáze vidět za šera. Anthokyanosidy zase podporují funkci sítnice. Pokud vás kromě únavy očí trápí i mdlá pleť a padání vlasů, vyzkoušejte další přípravky od Naturvita, jako třeba Biosil Plus. Nezapomínejte, že krása a zdraví jdou vždy ruku v ruce.
Zajímá vás, kde můžete tyto přírodní produkty zakoupit? Navštivte internetový obchod Gigalekarna.cz, kde je možné tyto doplňky stravy zakoupit online, a to navíc za velmi výhodnou cenu. Neberte své zdraví na lehkou váhu a pečujte o sebe. To, co pro své tělo uděláte teď, se vám v budoucnosti zajisté vrátí.