Malá zvířata, jako jsou psi, kočky, králíci, fretky, morčata a další, nalezneme téměř v každé rodině. Češi totiž patří na přední místo mezi národy, které holdují domácím mazlíčkům a dopřávají jim patřičnou péči. Ta se netýká pouze špičkového krmiva, pohodlných pelíšků a kvalitních hraček, ale též veterinárního ošetření.

Co nejméně stresu

Návštěva veterinární ordinace je stresující nejen pro zvíře, ale ve většině případů i pro jeho majitele. Proto veterina Praha nabízí rodinné prostředí, zkušený personál s individuálním a vstřícným přístupem a moderní vybavení včetně vlastní laboratoře. Vašemu mazlíčkovi se tak dostane profesionální péče a laskavého zacházení. Vy též budete moci být v klidu, neboť i ty nejnáročnější zákroky vám budou krok po kroku vysvětleny. Samozřejmostí je detailní léčebný plán a cenová kalkulace zdarma.

Služby širokého rozsahu

Veterinární klinika Praha ročně ošetří více jak 11 000 domácích mazlíčků. Je zaměřena nejen na běžné úkony, jako jsou očkování a kastrace, ale též na dermatologii, stomatologii, kardiologii, ortopedii, oftalmologii, onkologii a chirurgii měkkých tkání. Jak už bylo zmíněno, klinika disponuje vlastní laboratoří, proto nebudete muset na výsledky vyšetření krve a moči zdlouhavě čekat. Bude muset váš mazlíček podstoupit operativní zákrok? Aby se co nejméně eliminovala rizika spojená narkózou, bude mu aplikována šetrná inhalační anestézie a během celé operace monitorovány životní funkce.

Snadná dostupnost a nadstandardní otevírací doba

Veterinární klinika vás chce co nejméně limitovat otevírací dobou, proto je otevřená v pracovní dny od 9 do 21 h, o víkendu od 9 do 19 h. Rovněž oceníte jednoduchou dopravní dostupnost i v případě, pokud musíte využít MHD. Abyste v čekárně netrávili zbytečně moc času, je tu pro vás připraven online rezervační systém.