Po pár měsících v nové práci jsem z čista jasna dostal výpověď. Nevěděl jsem ani proč. Neměl jsem jediné tušení co budu dělat. Řekl jsem si, že prací, které mě nebavili jsem měl už dost a napadlo mě, že si rozjedu vlastní byznys. Když jsem býval ještě menší, tak jsem nad tím vždy snil. Být svým vlastním pánem. Ale jak tak roky letí, tak o své sny přijdete a vlastně si řeknete, že komfortnější pro vás bude zůstat v regulérní práci od 8 do 15. Po chvilce rozhodování jsem se rozhodl, že do toho půjdu a to naplno. Nejdříve jsem netušil jak začít, tak jsem začal prouzdat po internetu. Můžete najít různé návody jak začít vaší vlastní firmu. Moc dobře si pamatuji na své začátky. Všichni vás odrazují a říkají, že to nezvládnete, že se na to nehodíte a že to pro vás není. Podpory se nemusíte dočkat ani od těch nejbližších. Měl jsem to štěstí a nenechal jsem se nikým odradit.

Chvilku mi trvalo, než mě napadlo, co za byznys bych měl rozjet. V mysli jsem měl hodně nápadů. Málo z nich se dalo ale aplikovat a na hodně z nich jsem prostě neměl kapitál. Asi po týdnu jsem dostal konečně nápad. Uvědomil jsem si, že dnes téměř každý kouká na youtube a má tam svého oblíbeného tvůrce. Nemusí to ani tak být youtube, ale může to být instagram, nebo cokolovi jiného. Prostě každý má svého oblíbeného influencera. Napadlo mě, že by hodně z těchto lidí chtělo mít také nějaký předmět na kterém by jeho oblíbená hvězda byla. Naštěstí jsem od mala dělal do grafiky, takže jsem všechny návrhy mohl udělat sám.

Dal jsem dohromady několik designů a návrhů pro všechny možné influencery a pak jsem je oslovil. Po několika týdnech jsem už začal vydělávat své první peníze. Hodně mi pomohla jedna věc. Faktura online. Vše díky tomu šlo rychle a z pohodlí domova. Jsem moc rád, že jsem vystoupil ze své komfortní zóny a uskutečnil svůj sen, tak se nebojte a také si ho splňte!